FAWON - Fundacja Aktywnego Wsparcia Osób Niepełnosprawnych
Copywriting, czyli jak zacząć przygodę z mocodajnym słowem

Copywriting, czyli jak zacząć przygodę z mocodajnym słowem

Słowa towarzyszą nam wszędzie, na każdym etapie życia w formie ustnej i pisemnej. Czegokolwiek nie wykonujesz w domu, w pracy czy w szeroko pojętym biznesie – bazujesz na słowie. Dzięki dynamicznemu rozwojowi psychologii reklamy dobre słowo zyskało cenę.

Dzisiaj trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek działalność biznesową z wyłączeniem Internetu. Według najnowszych danych 67% polskiego społeczeństwa korzysta z Internetu. Dla przedsiębiorcy oznacza to dostęp do blisko 17 mln potencjalnych klientów każdego dnia. Czy wyobrażasz sobie taką rzeszę Klientów? Teraz dzieli Cię od nich jeden krok – musisz ich przekonać do swojej oferty. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzi Ci copywriting.

Usługa copywritingu polega na tworzeniu treści, spersonalizowanych pod oczekiwania najbardziej satysfakcjonującej Cię grupy docelowej, tak aby grupa do której adresujesz swój przekaz czuła, że to właśnie Twoja oferta, jest tą, której szukają – a Ty – naprawdę ich rozumiesz.

Jak zacząć przygodę z mocodajnym słowem?

Napiszemy dla Ciebie:

  • Teksty na strony WWW
  • Maile okazjonalne
  • Opisy produktów
  • Recenzje produktów
  • Artykuły branżowe
  • Teksty okazjonalne
  • I co tylko w sercu zapragniesz

Czy jest coś szczególnego w naszej ofercie?

Korzystając z usług FAWON, procentuje nie tylko słowo, ale również Twoje pieniądze. Jesteśmy fundacją – działamy po to, aby pomagać. Dzielimy się z innymi, tym co wypracowaliśmy sami. Cały dochód z usług komercyjnych przeznaczamy na realizację celów statutowych oraz pokrycie niezbędnych kosztów działalności.

Tak po prostu – my pomagamy Tobie odnieść sukces, Ty pomagając nam, zmieniasz czyjś świat na lepszy. Bez haczyków i owijania w bawełnę – nasze słowo daje radę!

Uwaga!

Nie podejmujemy współpracy z podmiotami działającymi w branży elektroenergetycznej.