FAWON - Fundacja Aktywnego Wsparcia Osób Niepełnosprawnych
Social media

Social media

Media społecznościowe to potężne narzędzie, które świadczy o Twoim być czy nie być w Internecie. Bo o ile Twoja strona, nawet najlepsza i najnowocześniejsza, dumnie reprezentuje Twoją działalność, o tyle traci na blasku, gdy nie jest podziwiana lub, co gorsza, odwiedzana przez rzesze fanów, czyli potencjalnych Klientów. Problem ten częściowo rozwiązuje pozycjonowanie strony, lecz jest ono czasochłonne, kosztowne i nie zawsze efektywne. Co więc zrobić, aby przyciągnąć ludzi na Twoją stronę?

Zagość na dobre w mediach społecznościowych!

I bynajmniej nie tylko po to, by założyć konta i raz za jakiś czas wrzucić informację o promocji czy o zmianie godzin otwarcia. Zaistniej i zacznij dialog z Twoimi potencjalnymi Klientami! Przedstawiaj im ciekawe treści, zachęcaj do wypowiadania się na powiązane z Twoją działalnością sprawy, a przede wszystkim zachęć ich do działania. To wszystko znacząco podniesie wizerunek Twojej działalności, wzrośnie Twoja wiarygodność, Twoi fani zaczną Cię kojarzyć i – co najważniejsze – polecać innym. A to już prosta droga do sukcesu!

Tylko czy znajdziesz czas, aby tak aktywnie promować swoje strony w mediach społecznościowych? Czy masz w tym doświadczenie? Czy wiesz jak zacząć?

I tutaj przychodzimy Ci z pomocą!

Pomagamy w prowadzeniu konta na: Facebooku, Google+ oraz Twitterze.

Nie tylko wyręczymy Cię z prowadzenia strony na wybranych kontach społecznościowych, ale także włączymy się w aktywną promocję Twojej firmy w Internecie. Przygotujemy unikalne grafiki na Twoje konta, będziemy też monitorować liczbę fanów, a nawet odpowiadać na proste zapytania z ich strony. Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu z nami.

Przypominamy, że korzystając z naszych usług, wspomagasz Fundację Aktywnego Wsparcia Osób Niepełnosprawnych. Dzięki pozyskanym środkom finansowym możemy realizować nasze cele statutowe, organizować wiele ciekawych akcji skierowanych dla niepełnosprawnych i utrzymać fundację. Wniosek jest prosty: my pomagamy Tobie, Ty pomagasz nam!