FAWON - Fundacja Aktywnego Wsparcia Osób Niepełnosprawnych
Strony internetowe

Strony internetowe

Strona internetowa to wizytówka każdej działalności: naszej prywatnej, firmowej czy dowolnej organizacji pozarządowej. Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek działalność, która odnosi sukces bez własnej strony internetowej. Jest to praktycznie niemożliwe, gdyż internet to potężne źródło nie tylko informacji, ale także potencjalnych klientów czy odbiorców. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego przychodzimy Wam z pomocą.

W ramach naszych usług oferujemy indywidualną ofertę o trzech różnych profilach działania: dla klientów indywidualnych, firm i instytucji oraz organizacji pozarządowych.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • dla każdej realizacji przygotowujemy indywidualny projekt graficzny – zanim zrobimy dla Ciebie stronę, dowiesz się, jak będzie ona wyglądać;
  • kładziemy nacisk na nowoczesny i atrakcyjny wizualnie wygląd strony oraz pełną funkcjonalność;
  • tworzymy responsywne strony internetowe – oznacza to, że będą dobrze wyświetlać się na wszystkich urządzeniach, także tych mobilnych;
  • dodajemy strony do Google i optymalizujemy je pod wyszukiwarkę;
  • wszystkie strony tworzymy na prostym i intuicyjnym systemie zarządzanie treścią (CMS) – w kilka minut nauczysz się w pełni zarządzać swoją nową stroną internetową. Co więcej, w dowolnym momencie będziesz mógł ją samodzielnie rozbudowywać.
  • pomagamy w podłączeniu statystyk do strony, aby można było na bieżąco monitorować ruch na stronie;
  • oferujemy pomoc w wyborze dostawcy hostingu i domeny.

Wiecie, co jest w tym najlepsze? Korzystając z naszych usług, wspomagasz Fundację Aktywnego Wsparcia Osób Niepełnosprawnych. Cały dochód, będzie przeznaczony na realizację celów Fundacji i jej utrzymanie.

My pomagamy Tobie, Ty pomagasz nam!